Władze spółki

ZARZĄD

  • Łukasz Zaryczański – Prezes Zarządu. Absolwent Wydziału Górnictwa i Geologii na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w 1993 r. W latach 1991-1995 r. prowadził własną działalność gospodarcza – Firma Remontowo Budowlana; W latach 1996-1998 r. pracował w dziale handlowym Walcowni Metali Nieżelaznych w Gliwicach-Łabędach na stanowisku handlowca i kierownika Działu Eksportu. Od 1998 r. jest wspólnikiem w firmie pn. PHU Parys G. Zaryczański, Ł. Zaryczański Sp. Jawna, która w 2012 r. otrzymała nagrodę Diament Forbes-a za najlepiej rozwijającą się firmę (14 miejsce w woj. Śląskim).

RADA NADZORCZA

  • Andrzej Kuchta – Członek Rady Nadzorczej. Posiada  wykształcenie wyższe (mgr inż. elektryk). W latach 1989-1991 był zatrudniony w Przedsiębiorstwie Montażu Elektrowni i Urządzeń Przemysłowych Energomontaż – Zachód, w  latach 1991-1997 w spółce Energomotaż-Zachód Sp. z o.o. oraz od 1996 roku do teraz pracuje w Urzędzie Dozoru Technicznego w Warszawie, Oddział UDT w Opolu pracuje na stanowisku inspektora ds. urządzeń transportu bliskiego (od 2011 r. na stanowisku kierownika Działu Urządzeń Transportu Bliskiego).
  • Mariusz Andrzej Pielacha – Członek Rady Nadzorczej. Od 14 lat pełni stanowisko Dyrektora Regionalnego w firmie Pami S. J. Pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce ECO TECH Sp. z o.o.
  • Jacek Szymczak – Członek Rady Nadzorczej. Członek Rady Nadzorczej. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Elektroniki Politechniki Gdańskiej w 1982 r. oraz studiów podyplomowych Audytor Energetyczny na Politechnice Rzeszowskiej. W latach 1982-1992 r. był zatrudniony jako specjalista na Politechnice Gdańskiej. W W latach 1989-1991 r. wykładał na Saddam University of Engineering and Science w Bagdadzie w Iraku. Pracował jako Dyrektor Departamentu Handlowego Clident Sp. z o.o. i przedstawiciel handlowy w Siemens Sp. z o.o.
  • Jan Bodeński – Członek Rady Nadzorczej. Przez 25 lat pracował w Rzemieślniczej Spółdzielni Wielobranżowej w Gliwicach, która prowadziła działalność m.in. w budownictwie i usługach. Przez 23 lata był Prezesem ww. spółdzielni, dzięki czemu zdobył bardzo szerokie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe w dziedzinie m.in. budownictwa i organizacji kontraktów.